Na stronach internetowych wszystkich szkół językowych znajdziesz podobne hasła reklamowe: indywidualne podejście do ucznia, wykształceni lektorzy, interesujące zajęcia itd. My dzisiaj prezentujemy konkrety, którymi udowadniamy, że dbamy o naszych uczniów bardziej niż inni:

  1. Jeśli zapiszesz się na kurs grupowy i opuścisz jakieś zajęcia, to materiały z lekcji prześlemy ci mejlem. Lektor w mejlu wyjaśni, co było na lekcji, dzięki czemu będziesz na bieżąco z materiałem oraz będziesz się czuł komfortowo na najbliższych zajęciach.
  2. Są uczniowie, którzy także poza kursem pogłębiają swoją wiedzę na temat j. polskiego. Jeśli coś ich zastanawia, nie rozumieją czegoś, czego uczą się na własną rękę – służymy pomocą. Zawsze odpowiadamy na wasze mejle i tłumaczymy przeróżne zagadnienia. To dla nas wielka przyjemność, bo kochamy nasz język! Cieszymy się, że sami sięgacie po coś, czego jeszcze na lekcjach nie było. Ciekawość jest dobra!
  3. Budujemy relacje. Nie widzimy w tobie tylko klienta szkoły, ale przede wszystkim człowieka, który nam zaufał. Pomożemy ci w różnych sytuacjach, nie tylko tych związanych z nauką j. polskiego!
  4. Jeśli wybierzesz kurs przez Skype, pracę domową będziesz mógł przesłać do lektora mejlem. On ją sprawdzi i odeśle przed lekcją, co oznacza dla ciebie oszczędność czasu na lekcji (i pieniędzy).
  5. Organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
  6. Na ostatniej lekcji skosztujesz naszych domowych wypieków :)


Powrót PODZIEL SIĘ TYM POSTEM: