• Szkoła języka polskiego Gadano

Gadano - kursy języka polskiego WarszawaWitamy na stronie nowoczesnej szkoły języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy języka polskiego on-line na każdym poziomie zaawansowania.

Pierwsza lekcja gratis

Nauka języka polskiego u Ciebie

Dowolna liczba godzin

Kursy języka polskiego przez Skype

Kurs przez Skype

Dlaczego warto uczyć się języka polskiego w szkole Gadano?

Nauka języka polskiego w naszej szkole przebiega w miłej atmosferze, z naciskiem na komunikację. Nasza szkoła języka polskiego w Warszawie zaprasza na kursy języka polskiego dla obcokrajowców na każdym poziomie zaawansowania. Język polski dla cudzoziemców nie jest łatwym językiem, ale my wiemy, jak sprawić, że będzie łatwiejszy. Nasza szkoła języka polskiego dla obcokrajowców zaprasza od poniedziałku do piątku.

Oferujemy kursy języka polskiego on-line. Każdy kurs języka polskiego w naszej szkole to praktyczna nauka mająca na celu przełamanie bariery w mówieniu i wyjaśnienie zawiłości polskiej gramatyki. Prowadzimy kursy języka polskiego przygotowujące do państwowych egzaminów (znajomość języka polskiego potwierdzana jest certyfikatem).

Język polski się zmienia, zmieniają się zasady, a my je obserwujemy i w zrozumiały sposób tłumaczymy! W naszej szkole języka polskiego uczą tylko native speakerzy.

Zapraszamy do kontaktu!

"Z językami wszędzie jesteś w domu".

Edmund de Waal