Kursy grupowe

 30 lekcji - 690 zł (3-5 osób)

30 lekcji - 890 zł (2 osoby)

40 lekcji - 920 zł (3-5 osób)

40 lekcji - 1100 zł (2 osoby)

 2 x 90 min w tygodniu 2 x 90 min w tygodniu
8 tygodni 10 tygodni

 

  • 1 lekcja = 45 minut.
  • Pierwsza lekcja gratis.
  • Możliwa jest płatność w ratach.
  • Materiały do nauki są wliczone w cenę kursu.

 

 

Kursy indywidualne

U ucznia  

W szkole

Przez Skype

 1 lekcja 80 zł

 1 lekcja 85 zł

  1 lekcja 60 zł 

  kurs 20 godzin - 1600 zł

  kurs 20 godzin - 1700 zł

  kurs 20 godzin - 1200 zł

   kurs 30 godzin - 2400 zł

   kurs 30 godzin - 2550 zł

   kurs 30 godzin - 1800 zł

  • 1 lekcja = 60 minut.
  • Pierwsza lekcja gratis.
  • Możliwa jest płatność w ratach.
  • Możesz kupić tyle lekcji, ile chcesz.
  • Materiały do nauki są wliczone w cenę kursu.

 

Kurs można zacząć w dowolnym momencie!
Zapraszamy na lekcje w godzinach 8.00–21.00, w tygodniu i w weekendy. Wszystkie kursy są dostosowywane do potrzeb naszych uczniów. Jesteśmy elastyczni!